SIT8924AAB72-33E-24.545400E
MFR.Part #
SIT8924AAB72-33E-24.545400E
JLCPCB Part #
C1161557
Description
-40℃~+125℃ 24.5454MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS