SIT8920AM-83-XXN-12.000000Y
MFR.Part #
SIT8920AM-83-XXN-12.000000Y
JLCPCB Part #
C1125458
Description
-55℃~+125℃ 12MHz 2.25V~3.63V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS