SIT8920AM-82-33N-10.000000T
MFR.Part #
SIT8920AM-82-33N-10.000000T
JLCPCB Part #
C1128692
Description
-55℃~+125℃ 10MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS