SIT8920AM-73-33E-32.000000D
MFR.Part #
SIT8920AM-73-33E-32.000000D
JLCPCB Part #
C1234747
Description
-55℃~+125℃ 3.3V 32MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS