SIT8920AM-22-25E-100.000000D
MFR.Part #
SIT8920AM-22-25E-100.000000D
JLCPCB Part #
C1161498
Description
-55℃~+125℃ 100MHz 2.5V 4.2mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS