SIT8920AM-12-33E-38.880000D
MFR.Part #
SIT8920AM-12-33E-38.880000D
JLCPCB Part #
C1161463
Description
-55℃~+125℃ 3.3V 38.88MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS