SIT8918AE-82-33E-10.000000Y
MFR.Part #
SIT8918AE-82-33E-10.000000Y
JLCPCB Part #
C1135502
Description
-40℃~+105℃ 10MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS