SIT8918AE-72-18S-74.250000E
MFR.Part #
SIT8918AE-72-18S-74.250000E
JLCPCB Part #
C1234391
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 4mA 74.25MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS