SIT8918AE-33-33E-66.666000Y
MFR.Part #
SIT8918AE-33-33E-66.666000Y
JLCPCB Part #
C1232638
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.5mA 66.666MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS