SIT8918AE-33-33E-40.000000Y
MFR.Part #
SIT8918AE-33-33E-40.000000Y
JLCPCB Part #
C1232682
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.5mA 40MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS