SIT8918AE-33-33E-33.333000T
MFR.Part #
SIT8918AE-33-33E-33.333000T
JLCPCB Part #
C1232574
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 33.333MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS