SIT8918AE-22-33E-32.328000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8918AE-22-33E-32.328000D
JLCPCB Part #
C1160394
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 32.328MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS