SIT8918AE-22-18S-66.660000D
MFR.Part #
SIT8918AE-22-18S-66.660000D
JLCPCB Part #
C1160307
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 4mA 66.66MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS