SIT8918AE-18-18E-37.125000D
MFR.Part #
SIT8918AE-18-18E-37.125000D
JLCPCB Part #
C1160517
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 37.125MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±30ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS