SIT8918AE-13-33E-66.660000E
MFR.Part #
SIT8918AE-13-33E-66.660000E
JLCPCB Part #
C1160843
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.5mA 66.66MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS