SIT8918AE-12-33E-54.120000D
MFR.Part #
SIT8918AE-12-33E-54.120000D
JLCPCB Part #
C1160371
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.5mA 54.12MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS