SIT8918AE-12-33E-32.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-12-33E-32.000000D
JLCPCB Part #
C1160382
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 32MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS