SIT8918AE-12-33E-12.288000E
MFR.Part #
SIT8918AE-12-33E-12.288000E
JLCPCB Part #
C1160806
Description
-40℃~+105℃ 12.288MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS