SIT8918AE-12-25E-100.000000D
MFR.Part #
SIT8918AE-12-25E-100.000000D
JLCPCB Part #
C1160471
Description
-40℃~+105℃ 100MHz 2.5V 4.2mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS