SIT8918AE-12-18E-72.000000E
MFR.Part #
SIT8918AE-12-18E-72.000000E
JLCPCB Part #
C1161573
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 4mA 72MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS