SIT8918AE-11-18E-66.666667E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8918AE-11-18E-66.666667E
JLCPCB Part #
C1160572
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 4mA 66.666664MHz LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS