SIT8918AA-82-33E-66.000000T
MFR.Part #
SIT8918AA-82-33E-66.000000T
JLCPCB Part #
C1128226
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 66MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS