SIT8918AA-81-33E-66.000000T
MFR.Part #
SIT8918AA-81-33E-66.000000T
JLCPCB Part #
C1129509
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 66MHz LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS