SIT8918AA-72-33E-6.780000E
MFR.Part #
SIT8918AA-72-33E-6.780000E
JLCPCB Part #
C1234620
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 6.78MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS