SIT8918AA-33-33E-6.780000T
MFR.Part #
SIT8918AA-33-33E-6.780000T
JLCPCB Part #
C1234572
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 6.78MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS