SIT8918AA-33-33E-4.096000Y
MFR.Part #
SIT8918AA-33-33E-4.096000Y
JLCPCB Part #
C1234569
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.096MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS