SIT8918AA-32-33E-3.686400T
MFR.Part #
SIT8918AA-32-33E-3.686400T
JLCPCB Part #
C1234979
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 3.6864MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS