SIT8918AA-12-33E-6.780000D
MFR.Part #
SIT8918AA-12-33E-6.780000D
JLCPCB Part #
C1160665
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 4.5mA 6.78MHz LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS