SIT8918AA-12-33E-14.745600D
MFR.Part #
SIT8918AA-12-33E-14.745600D
JLCPCB Part #
C1160662
Description
-40℃~+125℃ 14.7456MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS