SIT8918AA-11-18N-25.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8918AA-11-18N-25.000000D
JLCPCB Part #
C1161065
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+125℃ 1.8V 25MHz 4mA LVCMOS、LVTTL ±20ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS