SIT8021AI-J4-XXS-4.096000E
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT8021AI-J4-XXS-4.096000E
JLCPCB Part #
C1517173
Package
UFBGA-4
Description
-40℃~+85℃ 160uA 2.25V~3.63V 4.096MHz LVCMOS ±100ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS