SIT8021AI-J4-18S-2.048000E
MFR.Part #
SIT8021AI-J4-18S-2.048000E
JLCPCB Part #
C1987283
Package
UFBGA-4
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 130uA 2.048MHz LVCMOS ±100ppm UFBGA-4 Programmable Oscillators ROHS