SIT2025BI-S2-30N-125.000000G
MFR.Part #
SIT2025BI-S2-30N-125.000000G
JLCPCB Part #
C1161636
Description
-40℃~+85℃ 125MHz 3V 8mA LVCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS