SIT2024BM-S2-33N-4.096000E
MFR.Part #
SIT2024BM-S2-33N-4.096000E
JLCPCB Part #
C1161522
Description
-55℃~+125℃ 3.3V 4.096MHz 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS