SIT2024BM-S2-33E-14.745600D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT2024BM-S2-33E-14.745600D
JLCPCB Part #
C1161561
Package
SOT-23-5
Description
-55℃~+125℃ 14.7456MHz 3.3V 4.8mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS