SIT2020BM-S2-33N-24.576000E
MFR.Part #
SIT2020BM-S2-33N-24.576000E
JLCPCB Part #
C1161404
Description
-55℃~+125℃ 24.576MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS