SIT2020BM-S2-18N-19.200000E
MFR.Part #
SIT2020BM-S2-18N-19.200000E
JLCPCB Part #
C1161046
Description
-55℃~+125℃ 1.8V 19.2MHz 4mA LVCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS