SIT2020BMRS2-33N-20.000000G
MFR.Part #
SIT2020BMRS2-33N-20.000000G
JLCPCB Part #
C1237661
Description
-55℃~+125℃ 20MHz 3.3V LVCMOS、LVTTL ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS