SIT2018AE-S3-18N-20.000000E
MFR.Part #
SIT2018AE-S3-18N-20.000000E
JLCPCB Part #
C1159902
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 20MHz 4mA LVCMOS ±50ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS