SIT2001BI-S3-XXS-20.000000G
MFR.Part #
SIT2001BI-S3-XXS-20.000000G
JLCPCB Part #
C1140063
Description
-40℃~+85℃ 2.5V~3.3V 20MHz 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±50ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS