SIT2001BI-S2-33S-11.289600G
MFR.Part #
SIT2001BI-S2-33S-11.289600G
JLCPCB Part #
C1143623
Description
-40℃~+85℃ 11.2896MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS