SIT2001BI-S2-25E-37.500000D
MFR.Part #
SIT2001BI-S2-25E-37.500000D
JLCPCB Part #
C1237184
Description
-40℃~+85℃ 2.5V 37.5MHz LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS