SIT2001BI-S1-18E-45.545000E
MFR.Part #
SIT2001BI-S1-18E-45.545000E
JLCPCB Part #
C1237288
Description
-40℃~+85℃ 1.8V 45.545MHz LVCMOS、HCMOS ±20ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS