SIT2001BC-S2-33S-12.288000E
MFR.Part #
SIT2001BC-S2-33S-12.288000E
JLCPCB Part #
C1143017
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 3.3V 4.5mA LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS