SIT2001BC-S2-33E-66.666700G
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT2001BC-S2-33E-66.666700G
JLCPCB Part #
C1143062
Package
SOT-23-5
Description
-20℃~+70℃ 3.3V 4.5mA 66.6667MHz LVCMOS、HCMOS ±25ppm SOT-23-5 Programmable Oscillators ROHS