SIT1618AE-33-33E-48.000000Y
MFR.Part #
SIT1618AE-33-33E-48.000000Y
JLCPCB Part #
C1232588
Description
-40℃~+105℃ 3.3V 4.7mA 48MHz LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS