SIT1618AE-22-33N-20.000000D
MFR.Part #
SIT1618AE-22-33N-20.000000D
JLCPCB Part #
C1160274
Description
-40℃~+105℃ 20MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS