SIT1618AE-22-33E-27.000000D
MFR.Part #
SIT1618AE-22-33E-27.000000D
JLCPCB Part #
C1160284
Description
-40℃~+105℃ 27MHz 3.3V 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS