SIT1618AE-12-18S-25.000000D
Extended
Manufacturer
SiTime
MFR.Part #
SIT1618AE-12-18S-25.000000D
JLCPCB Part #
C1160779
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+105℃ 1.8V 25MHz 4.5mA LVCMOS、LVTTL ±25ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS