SIT1618AA-83-33E-30.000000T
MFR.Part #
SIT1618AA-83-33E-30.000000T
JLCPCB Part #
C1501057
Description
-40℃~+125℃ 3.3V 30MHz 4.7mA LVCMOS、LVTTL ±50ppm SMD-4P Programmable Oscillators ROHS